Pobierz adobe flash player
Wyszukiwarka


Aktualności
2015-05-12
ZATRUDNIMY HANDLOWCÓW
Dowiedz się więcej >>

2015-05-12
Nowości w programie niemieckiego PFERD!
Dowiedz się więcej >>

2015-05-12
Nowe pasy VSM do szlifowania noży w przetwórstwie mięsnym!
Dowiedz się więcej >>

2015-05-12
Nowe wykonanie piły taśmowej bimetalicznej SANDFLEX COBRA 3851
Dowiedz się więcej >>

2015-05-12
Płyta CD z pełną wersją katalogów
Dowiedz się więcej >>

         archiwum wiadomości

Kontakt

PROMOTOR
40-153 Katowice, Al.W.Korfantego 191
Tel 32 314 26 36, Fax 32 314 26 37

CENTRALA
Tel 32 314 26 36, Fax 32 314 26 37
biuro@promotor.katowice.pl
DZIAŁ HANDLOWY
Tel. 32 352 01 23
Tel. 32 352 01 25 promotor@promotor.katowice.pl

NIP: 954-001-78-65
Materiały i narzędzia ścierne

 

 U nas wszystko z jednej ręki...
Ponad 7.500 narzędzi w profilu produkcyjnym producenta.

Jako autoryzowany dystrybutor produktów marki PFERD August Ruggeberg Werkzeuge z siedzibą w Marienheide do obróbki powierzchni oraz cięcia materiałów oferujemy najwyższej jakości narzędzia oraz materiały ścierne. Firma Pferd to producent z tradycją. Początki Pferda sięgają 200 lat wstecz, kiedy to firma rozpoczęła produkcję pilników. Odtąd rodzime przedsiębiorstwo stało się wiodącym producentem w przemyśle narzędziowym. Program produkcyjny firmy Pferd obejmuje ponad 7.500 narzędzi przeznaczonych do obróbki powierzchni od chropowatych do polerowanych oraz cięcia materiałów. Pferd to najwyższa jakość, wieloletnie doświadczenie oraz nowoczesne techniki produkcyjne będące gwarancją bezpieczeństwa i wydajności pracy. PFERD jest członkiem Stowarzyszenia OSA - Międzynarodowej Organizacji Bezpieczeństwa Narzędzi.  


PILNIKI

PODKATALOG 201. Pilniki warsztatowe, pilniki kluczykowe, pilniki do styków, pilniki podręczne, igiełkowe, karoseryjne, frezowane z chwytem lub nakładki, pilniki ze stopów twardych, pilniki do ostrzenia pił, pilniki do drewna, raszple, pilniki do prac precyzyjnych, pilniki Corinox o twardości 1200HV, pilniki diamentowe, do żłobków, tarniki do kopyt końskich, uchwyty do pilników, szczotki do pilników.


Do pobrania:  Katalog_201_pilniki.pdf  
TRZPIENIE FREZARSKIE

PODKATALOG 202. Frezy wykonane ze stopów twardych HM, z wysokostopowej stali szybkotnącej HSS oraz ze stopów twardych z powłokami Hicoat: HC-FE do stali i materiałów hutniczych, HC-HT do mat.odpornych na wysoką temperaturę, HC-NFE do aluminim i metali nieżelaznych. Oferujemy trzpienie frezarskie o różnych kształtach oraz uzębieniu, na trzonku 3mm, 6mm oraz 8mm, otwornice ze stali HSS lub stopów twardych wraz z wyposażeniem, mikrotrzpienie frezarskie do tworzyw sztucznych wzmacnianych włóknem GFK i CFK, wiertła stopniowe HSS Hicoat.


Do pobrania:  Katalog_202_trzpienie frezarskie.pdf  
ŚCIERNICE TRZPIENIOWE

PODKATALOG 203. Ściernice trzpieniowe ze spoiwa na bazie ceramiki lub na bazie żywicy syntetycznej o różnych kształtach: walcowe, okrągło-walcowe, stożkowe, stożkowo-walcowe, ostrołukowe, garnkowe, kuliste. Różne wymiary i uziarnienia. Zastosowanie uniwersalne, szlif powierzchniowy [spoiwo miękkie] oraz krawędziowy [spoiwo twarde].


Do pobrania:  Katalog_203_ściernice trzpieniowe.pdf  
NARZĘDZIA DO POLEROWANIA I SZLIFU

PODKATALOG 204. Narzędzia do szlifu wstępnego po polerowanie wykańczające: taśmy ścierne, opaski ścierne, tulejki ścierne, kapturki ścierne wraz z korpusami nośnymi, zwijki ścierne, ściernice wachlarzowe trzpieniowe lub z otworem wewnętrznym, włókninowe narzędzia ścierne POLINOX, POLIVLIES, POLICLEAN, narzędzia ścierne COMBIDISC, ATADISC, POLIFLEX, ściernice poduszkowe, filcowe ściernice trzpieniowe, tarcze filcowe, pierścienie tkaninowe oraz oleje i pasty szlifierskie w bloczkach, pilniki ceramiczne, taśmy ścierne krótkie, długie, arkusze płótno, papier, rolki ścierne, tarcze fibrowe, diamentowe pasty polerskie.


Do pobrania:  Katalog_204_narzędzia do szlifu i polerowania.pdf  
NARZĘDZIA DIAMENTOWE i CBN

PODKATALOG 205. Narzędzia z nasypem diamentowym i CBN [azotek boru], pilniki diamentowe precyzyjne, igiełkowe, do żłobków, diamentowe pilniki podręczne, tarczowe ściernice diamentowe i CBN do cięcia, piły diamentowe, trzpieniowe ściernice diamentowe i CBN, narzędzia diamentowe na specjalne wykonanie.


Do pobrania:  Katalog_205_narzędzia diamentowe.pdf  
TARCZE DO CIĘCIA I SZLIFU

PODKATALOG 206. Ściernice do obróbki stali zwykłych, szlachetnych, nierdzewnych i kwasoodpornych, do aluminium, miękkich metali nieżelaznych, drewna i tworzyw sztucznych. Trzy linie produkcyjne: uniwersalna PS-FORTE, wydajna SG-ELASTIC, specjalna [wysokowydajna] SG-PLUS, ściernice tnące do maszyn stacjonarnych, listkowe ściernice tarczowe POLIFAN o wszechstronnym zastosowaniu do szlifierek kątowych wszystkich typów, krążki ścierne, ściernice garnkowe.


Do pobrania:  Katalog_206_tarcze do szlifu i cięcia.pdf  
TARCZE DO MASZYN STACJONARNYCH

PODKATALOG 207. Tarcze do maszyn stacjonarnych w zakresie do 3KW- linia CHOP, od 3-5 KW- linia TABLECUT, powyżej 5 KW- linia UNI, tarcze stacjonarne do cięcia szyn- linia RAIL, tarcze do cięcia próbek laboratoryjnych- linia LABOR, tarcze do maszyn o wysokiej mocy HEAVY DUTY.  Zakres średnic tarcz stacjonarnych od 300- 1250 mm z różnymi otworami.


Do pobrania:  Katalog_207_tarcze stacjonarne.pdf  
SZCZOTKI TECHNICZNE

PODKATALOG 208. Szczotki do uszlachetniania i czyszczenia powierzchni prawie wszystkich materiałów od stali do drewna, wykonane z drutu stalowego, INOX, mosiężnego, z tworzywa sztucznego (SiC), wykonanie tarczowe na trzpieniu lub z otworem i z gwintem, garnkowe trzpieniowe i z gwintem, stożkowe, z gwintem, szczotki-pędzelki, szczotki ręczne.


Do pobrania:  Katalog_208_szczotki.pdf  
NAPĘDY ELEKTRYCZNE I PNEUMATYCZNE

PODKATALOG 209. Napędy pneumatyczne lub elektryczne: szlifierki elektryczne, proste, kątowe, taśmowe, pilnikarki, znaczniki, osprzęt do napędów pneumatycznych, wałki giętkie, mamuty.


Do pobrania:  Katalog_209_napędy narzędzi.pdf  
vsm_okladka

PASY BEZKOŃCOWE, ARKUSZE, ROLKI, WŁÓKNINA

Producent VSM specjalizujący się w pasach bezkońcowych, arkuszach ściernych, rolkach, włókninie  do różnych zastosowań w przemyśle.


Do pobrania:  Katalog Materiały ścierne VSM.pdf  

Dowiedz się więcej >>


   
D   O   R   A   D   Z   T   W   O     T   E   C   H   N   I   C   Z   N   E
 
Pobierz aktualny katalog
o obróbce aluminium i jego
stopów
Pobierz aktualny katalog
o narzędziach  PNER
z włókniny
Pobierz aktualny katalog
o obróbce STALI 
INOX
Pobierz aktualny katalog
o obróbce żeliwa
  

    
       

 Zwiększamy wydajność cięcia!
Pobierz aktualny prospekt
o  tarczach X-SLIM
do cięcia firmy PFERD

 NOWOŚCI PFERD 2016! 
Narzędzia w dziedzinie cięcia,
szlifowania, frezowania
i polerowania
 Pobierz aktualny katalog
o narzędziach do
obróbki rurociągów
 Pobierz aktualny katalog
o narzędziach do obróbki
tworzyw sztucznych

 
       

 

© PROMOTOR 2011. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie XCOM/Eminent
Polityka plików cookie