Pobierz adobe flash player
Wyszukiwarka


Aktualności
2015-05-12
ZATRUDNIMY HANDLOWCÓW
Dowiedz się więcej >>

2015-05-12
Nowości w programie niemieckiego PFERD!
Dowiedz się więcej >>

2015-05-12
Nowe pasy VSM do szlifowania noży w przetwórstwie mięsnym!
Dowiedz się więcej >>

2015-05-12
Nowe wykonanie piły taśmowej bimetalicznej SANDFLEX COBRA 3851
Dowiedz się więcej >>

2015-05-12
Płyta CD z pełną wersją katalogów
Dowiedz się więcej >>

         archiwum wiadomości

Kontakt

PROMOTOR
40-153 Katowice, Al.W.Korfantego 191
Tel 32 314 26 36, Fax 32 314 26 37

CENTRALA
Tel 32 314 26 36, Fax 32 314 26 37
biuro@promotor.katowice.pl
DZIAŁ HANDLOWY
Tel. 32 352 01 23
Tel. 32 352 01 25 promotor@promotor.katowice.pl

NIP: 954-001-78-65
Piły taśmowe i akcesoria do pił

 

Niezawodna szwedzka jakość połączona ze 120-letnią tradycją...
Kluczem do całego procesu produkcyjnego pił taśmowych, które sprzedajemy jest jakość produktu. Piły taśmowe BAHCO, które posiadają już 120 lat tradycji produkowane są w oparciu o system SNAP-ON QFS [ Quality Forward System ], który używa ISO 1901:200 jako bazy. Komputerowo sterowane systemy kontroli pozwalają na otrzymywanie w procesie technologicznym produktów o najwyższej jakości. Obecna produkcja firmy to szeroki wachlarz narzędzi ręcznych takich jak: piły, klucze, nasadki, wkrętaki, szczypce, kombinerki, pilniki, sekatory oraz inne narzędzia ogrodnicze a także narzędzia tnące: piły taśmowe, brzeszczoty ręczne, maszynowe, bagnetowe, do wyrzynarek, otwornice. Użytkownikami pił taśmowych jak i narzędzi są przede wszystkim profesjonaliści i rzemieślnicy. Dostawy realizują się poprzez sieć sprzedaży obejmującą ponad 40 krajów.
 
 

Podstawowe informacje przy zamawianiu piły:
Szerokość taśmy. Grubość taśmy. Długość piły taśmowej. Podziałka zębów.
Przykładowe oznaczenie: M42-27-0.9-2/3 dł.2710mm
 

                                               


Piła taśmowa M42 SANDFLEX MULTI CUT

(frezowana, bimetaliczna) – uniwersalna piła do cięcia ogólnego zastosowania, do cięcia szerokiego spektrum gatunków materiałów i kształtów detali. Zmienna podziałka powoduje mniejsze wibracje w trakcie cięcia oraz lepszą jakość powierzchni. Kobaltowa stal szybkotnąca gwarantuje wysoką żywotność.


Do pobrania:  M42 Piła bimetaliczna uniwersalna MULTI CUT.pdf  
Piła taśmowa 3857 EASY CUT UNIWERSALNA

(frezowana, bimetaliczna) – taśma nowej generacji przeznaczona do uniwersalnych zastosowań. Nowy opatentowany kształt zęba pozwala na cięcie materiałów o dowolnych kształtach za pomocą jednej piły (nie trzeba dopasowywać podziałki! ). Specjalnie dobrany odporny na zmęczenie materiał części nośnej oraz kobaltowa stal szybkotnąca zapewnia wysoką jakość oraz długą żywotność piły.


Do pobrania:  3857 Piła bimetaliczna EASY CUT.pdf  
Piła taśmowa 3851 SANDFLEX COBRA

(frezowana, bimetaliczna) – przeznaczona do cięcia bardzo różnorodnych typów materiałów od aluminium aż do stali nierdzewnych. Kobaltowa stal szybkotnąca M42 zapewnia wysoką żywotność taśmy, a nowy kształt zęba gwarantuje wysoką wydajność pracy. Szeroka gama sekwencji i kształtów zębów w zależności od zastosowania. Ząb H przeznaczony do cięcia miękkich stopów z metali nieżelaznych, drewna oraz tworzyw sztucznych. Ząb HA opracowany specjalnie do aluminium.


Do pobrania:  3851 Piła taśmowa Sandfex Cobra -nowe wykonanie.pdf  
Piła taśmowa 3851 SANDFLEX COBRA PSG

(szlifowana, bimetaliczna) – przeznaczona do cięcia średnich i dużych materiałów szczególnie ze stali stopowych oraz nierdzewnych. Kobaltowa stal szybkotnąca M42 zapewnia wysoką żywotność taśmy w każdych warunkach, a precyzyjne rozwiedzenie zębów zapewnia gładką powierzchnię cięcia.


Do pobrania:  3851 Piła bimetaliczna SANDFLEX COBRA PSG.pdf  
Piła taśmowa 3854 SANDFLEX KING COBRA PHG

(szlifowana, bimetaliczna) – wysoka jakość cięcia dużych, trudnoobrabialnych elementów. Nowatorska geometria oraz bardzo ostre krawędzie tnące zębów pozwala na bardzo wydajne wejście w materiał. Użyta stal HSS jest bardzo odporna na wysoką temperaturę, cechuje ją bardzo niski stopień zużycia. Specjalnie zaprojektowana do cięcia bardzo trudnych materiałów takich jak stal narzędziowa oraz nierdzewna.


Do pobrania:  3854 Piła bimetaliczna SANDFLEX KING COBRA PHG.pdf  
Piła taśmowa 3854 SANDFLEX KING COBRA PQ

(frezowana, bimetaliczna) – przeznaczona do cięcia produkcyjnego stali stopowych. Szczególnie zalecana do stali nierdzewnych z dużą zawarością niklu oraz Inconelu, Duplexu, Tytanu oraz stali narzedziowych. Nowa geometra zęba oraz podwyższona twardość stali M42, kilkustopniowe rozwiedzenie pozwala na większą efektywność cięcia oraz większą żywotność.


Do pobrania:  3854 Piła bimetaliczna Sandfex King Cobra PQ.pdf  
Piła taśmowa 3853 TOP FABRICATOR

(frezowana, bimetaliczna) – przeznaczona do cięcia pojedynczo lub w pakietach profili i rur ze stali konstrukcyjnych. Podziałka 8/11 polecana w szczególności do cięcia cienkościennych profili lub rur ze ścianką 1-3mm. Zmieniony kąt natarcia [9 stopni] i sekwencyjne  rozwiedzenie zębów powoduje mniejsze siły skrawania, wzmocniony grzbiet odporność na wyłamanie zebów a szersze rozwiedzenie zębów brak zakleszczania się  w materiale.


Do pobrania:  3853 Piła bimetaliczna do rur i profili TOP FABRICATOR.pdf  
Piła taśmowa 3868 CARBIDE TRIPLE SET XTRA

(węglik) – idealna do cięcia elementów średniej i dużej wielkości ze stali nierdzewnych, stopów tytanu oraz stali narzędziowych. Opatentowany, trójwymiarowy układ zębów w połączeniu z ich rozwiedzeniem zapobiega uszkodzeniu podczas pracy oraz zapewnia mniejsze siły skrawania i zwiększa żywotność taśmy.


Do pobrania:  3868 Piła węglikowa TSX TRIPLE SET XTRA.pdf  
Piła taśmowa 3869 CARBIDE TRIPLE SET

(węglik) – do zastosowania w przemyśle odlewniczym do cięcia materiałów nieżelaznych z dodatkiem składników przyspieszających zużycie piły (krzem, grafit, itp.) Zaprojektowana głównie do małych maszyn tnących trudne materiały. Posiada zęby ustawione w konfiguracji, która powoduje powstawanie trzech wiórów, co umożliwia szybkie cięcie, płynną zmianę posuwu, cięcie po prostej oraz po promieniu.


Do pobrania:  3869 Piła węglikowa TRIPLE SET.pdf  
Piła taśmowa 3868 CARBIDE TRIPLE SET TSS

(węglik) – szlifowana, zapewnia bardzo wydajne cięcie trudnych w obróbce materiałów. idealna do pracy w elementach średniej i dużej wielkości wykonanych ze stali nierdzewnych oraz stali narzędziowych. Taśma posiada zęby dotarte na etapie produkcji i pozwala na uzyskanie wysokich parametrów cięcia od razu po założeniu na maszynę.


Do pobrania:  3868 Piła węglikowa TSS.pdf  
Piła taśmowa 3860 CARBIDE TMC

(węglik) – do cięcia specjalistycznych materiałów mających zastosowanie w przemyśle zbrojeniowym, energetycznym, lotniczym. Zalecana do stali nierdzewnych, duplexowych, twardych stali narzędziowych, stopów tytanu, zwłaszcza tam gdzie istnieje ryzyko zakleszczenia materiału na pile. Ząb trapezowy, nierozwiedziony pozwala na wysoką efektywność cięcia oraz mniejsze siły skrawania.


Do pobrania:  3860 Piła węglikowa TMC.pdf  
Piła taśmowa 3881 CARBIDE THQ

(węglik) – szlifowana, przeznaczona do wysokowydajnego cięcia produkcyjnego stopów, przy cięciu których ze względu na duże naprężenia wewnętrzne może pojawić się problem zakleszczenia piły w materiale. Zalecana do materiałów typu Inconel, Waspalloy, Tytan. Kilkustopniowy sposób rozwiedzenia zębów oraz układ zebów Hight-Low pozwala na większą wydajność cięcia przy mniejszych siłach skrawania.


Do pobrania:  3881 Piła węglikowa THQ.pdf  
Piła taśmowa 3881 CARBIDE THS

(węglik) – szlifowana, zapewnia bardzo wydajne cięcie trudnych w obróbce materiałów. idealna do pracy w elementach średniej i duzej wielkości, w szczególności do stopów typu Inconel, waspaloy, tytanu i tym podobnych, w których może pojawić się zakleszczenia materiału na taśmie ale dodatkowo z zębami dotartymi na etapie produkcji.


Do pobrania:  3881 Piła węglikowa THS.pdf  
00 okładka do piły taśmowe Bahco_2016r

NAJNOWSZY KATALOG. Wszystko o piłach taśmowych do metalu BAHCO

Witamy w katalogu zbiorczym pił taśmowych BAHCO. Katalog zawiera pełny program produkcyjny pił z podziałem na piły bimetaliczne oraz węglikowe, informacje dotyczące doboru podziałki uzębienia w postaci wykresów, tabele doboru prędkości cięcia, jak również przewodnik uzębienia. Oferujemy ponadto porady i wskazówki dotyczące rozwiązywania problemów, które opertaor może napotkać w trakcie cięcia piłami taśmowymi.


Do pobrania:  BAHCO. Piły taśmowe-najnowszy katalog 2016 rok..pdf  
piły do drewna-okładka

NAJNOWSZY KATALOG. Wszystko o piłach taśmowych do drewna WOOD

Oferujemy piły do drewna monolityczne ze stali wysokostopowej z dodatkiem niklu WoodCutPlus przeznaczone do cięcia drewna twardego i średnio twardego oraz  monolityczne ze stali stopowej z dodatkiem chromu i wanadu WoodPlus do cięcia miękkiego i średnio twardego drewna. W naszej ofercie również  piły bimetaliczne WoodFlex do cięcia drewna miękkiego, średniego i twardego, które zapewniają znacznie większą żywotność w porównaniu do taśm węglowych monolitycznych oraz oszczędzają czas potrzebny na wymianę oraz serwis taśmy.


Do pobrania:  BAHCO Wszystko o piłach do drewna.pdf  
obrazek akcesoria do pił

Akcesoria ułatwiające cięcie

Szczotki czyszczące, tachometry, tensometry, refraktometry, profesjonalne rękawice dla operatorów pił, program komputerowy do doboru pił.


Do pobrania:  Akcesoria wspomagające cięcie piłami taśmowymi.pdf  © PROMOTOR 2011. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie XCOM/Eminent
Polityka plików cookie