Pobierz adobe flash player
Wyszukiwarka


Aktualności
2015-05-12
ZATRUDNIMY HANDLOWCÓW
Dowiedz się więcej >>

2015-05-12
Nowości w programie niemieckiego PFERD!
Dowiedz się więcej >>

2015-05-12
Nowe pasy VSM do szlifowania noży w przetwórstwie mięsnym!
Dowiedz się więcej >>

2015-05-12
Nowe wykonanie piły taśmowej bimetalicznej SANDFLEX COBRA 3851
Dowiedz się więcej >>

2015-05-12
Płyta CD z pełną wersją katalogów
Dowiedz się więcej >>

         archiwum wiadomości

Kontakt

PROMOTOR
40-153 Katowice, Al.W.Korfantego 191
Tel 32 314 26 36, Fax 32 314 26 37

CENTRALA
Tel 32 314 26 36, Fax 32 314 26 37
biuro@promotor.katowice.pl
DZIAŁ HANDLOWY
Tel. 32 352 01 23
Tel. 32 352 01 25 promotor@promotor.katowice.pl

NIP: 954-001-78-65
Zawiesia i akcesoria do zawiesi

 

Z nami udźwigniesz każdy ciężar...
W branży zawiesi i akcesoriów do zawiesi oferujemy Państwu szeroki wachlarz wyrobów produkowanych przez sprawdzonych polskich producentów, dla których bezpieczeństwo ludzi i jakość produktu to podstawa. W Polsce zawiesia podlegają nadzorowi Państwowej Inspekcji Pracy. Dostosowując polskie prawodawstwo do wymogów Unii Europejskiej do każdego zawiesia dostarczamy zaświadczenie jakości oraz deklarację zgodności, certyfikaty w j.polskim oraz j.angielskim respektowane przez wszystkie instytucje kontrolujące w naszym kraju i za granicą. W  ślad za sprzedanym wyrobem proponujemy Państwu również serwis zawiesi w formie kontroli okresowych wykonywanych co 12 miesięcy. Czy zawiesie nadaje się do dalszej eksploatacji oraz kiedy wycofać je z użytkowania - na te i wiele innych pytań odpowiedzą nasi handlowcy, którzy służą pomocą w rozwiązywaniu problemów z zawiesiami.   

 


zawiesia wezowe

ZAWIESIA WĘŻOWE

Zawiesia wężowe wykonane z poliestru, standardowe wykonanie z podwójnym rękawem ochronnym. Norma: EN 1492-2, współczynnik bezpieczeństwa 7. System znakowania zgodny z Normami Europejskimi. Każdemu kolorowi odpowiada określone WLL, ilość kresek oznacza nośność. Na życzenie klienta zawiesia mogą posiadać specjalne ochrony wydłużające ich żywotność oraz pozwalające na bezpieczne podnoszenie elementów o ostrych krawędziach. Oferujemy również zawiesia wężowe zakończone hakami lub ogniwami  jedno lub wielocięgnowe.


Do pobrania:  Zawiesia wężowe.pdf  

Dowiedz się więcej >>


zawiesia pasowe

ZAWIESIA PASOWE. PASY TRANSPORTOWE.

Zawiesia pasowe wykonane z poliestru, na życzenie klienta jednowarstwowe, dwuwarstwowe lub czterowarstwowe o podwojonej nośności, zakończone pętlami, ogniwami oraz bezkońcowe. Norma: EN 1492-1, współczynnik bezpieczeństwa 7, współczynnik bezpieczeństwa dla elementów metalowych: 4. System znakowania zgodny z Normami Europejskimi. Każdemu kolorowi odpowiada określone WLL, ilość kresek oznacza nośność. Na życzenie klienta zawiesia te mogą posiadać specjalne ochrony wydłużające ich żywotność oraz pozwalające na bezpieczne podnoszenie elementów o ostrych krawędziach. Oferujemy również zawiesia pasowe zakończone hakami lub ogniwami  jedno lub wielocięgnowe. Oferujemy również pasy mocujące do transportu ładunków jedno lub dwuczęściowe zakończone hakami zgodnie z życzeniem klienta.


Do pobrania:  Zawiesia pasowe.pdf   Pasy transportowe.pdf  

Dowiedz się więcej >>


zawiesia linowe

ZAWIESIA LINOWE

Zawiesia linowe wg PN-EN 13414-1 są wykonywane z lin o wytrzymałości drutu 1770 N/mm2. Oferowane zawiesia spełniają przepisy pkt. 4.1 oraz 4.3 Dyrektywy Maszynowej 98/37/WE. Sprzedajemy zawiesia z klasy stali 8. Zawiesia linowe jednocięgnowe mogą być zaciskane tulejkami lub zaplatane, zawiesia linowe wielocięgnowe wykonujemy z zakończeniem zgodnym z  życzeniem klienta. Dostępne zakończenia przedstawiamy w katalogu.


Do pobrania:  Liny stalowe.pdf   Zawiesia linowe GROMMET.pdf   Zawiesia linowe.pdf  

Dowiedz się więcej >>


zawiesia lancuchowe

ZAWIESIA ŁAŃCUCHOWE

Zawiesia łańcuchowe sprzedajemy standardowo ze stali klasy 8. Posiadamy również zawiesia ze stali klasy 10 oraz 12.  Łańcuch klasy jakości 8 jest ulepszonym cieplnie łańcuchem o dużej wytrzymałości. Charakteryzuje się on wysoką wytrzymałością, pracą w wysokich temperaturach oraz ogromną różnorodnością akcesoriów, dzięki którym możemy zbudować zawiesia do różnych zastosowań.


Do pobrania:  Zawiesia łańcuchowe klasa 8 i 10.pdf   Zawiesia łańcuchowe klasa 12.pdf  

Dowiedz się więcej >>


akcesoria

AKCESORIA DO ZAWIESI

Oferujemy szeroki wachlarz wszelkich akcesoriów do zawiesi zarówno akcesoria linowe jak i łańcuchowe. Ogniwa główne, ogniwa pośrednie, zestawy zbiorcze, haki z zabezpieczeniem automatycznym, haki z zapadką, haki sortownicze, haki kontenerowe, haki z uchem, szakle okrągłe, szakle podłużne, krętliki, kausze, zaciski do lin, złączki aluminiowe, uchwyty do przyspawania, uchwyty do przykęcania, śruby z uchem, nakrętki.


Do pobrania:  Akcesoria linowe.pdf   Akcesoria łańcuchowe klasa 8 i 10.pdf   Akcesoria łańcuchowe klasa 12.pdf   Akcesoria w całości do zawiesi .pdf  
OCHRONY DO ZAWIESI

Ochrony są używane w celu zabezpieczenia zawiesi pasowych, wężowych oraz pasów mocujących. Chronią je przed przetarciem, bezpośrednim kontaktem ze środkami chemicznymi, olejami i zabrudzeniem. Dzięki swojej elastyczności łatwo dopasowują się do kształtu ładunku i zawiesia oraz  znacznie wydłużają żywotność zawiesi.

  


Do pobrania:  Osłony do zawiesi pasowych MicroSafe typu B.pdf   Osłona do zawiesi PVC.pdf  

Dowiedz się więcej >>


 

 

Pamiętaj o okresowym badaniu zawiesi! Wszelkie porady dotyczące wykluczenia zawiesi z eksploatacji i ich naprawy w naszej ulotce.


do serwisu_zdjęcie na www

SERWIS ZAWIESI

 

Kupiłeś zawiesie?
Czy pamiętasz o badaniach eksploatacyjnych? Bezpieczeństwo ludzi to podstawa. Zadzwoń do nas, pomożemy Ci rozwiązać problem z zawiesiami.


Do pobrania:  Kontrola bieżąca i szczegółowa zawiesi.pdf  © PROMOTOR 2011. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie XCOM/Eminent
Polityka plików cookie