Może to właśnie Ciebie szukamy

SPECJALISTA DS. HANDLOWYCH

Jeśli jesteś ambitny, dynamiczny, łatwo nawiązujesz kontakty z ludźmi, masz doświadczenie w sprzedaży i szukasz pracy w branży technicznej na stanowisku SPECJALISTA DS.HANDLOWYCH  skontaktuj się z nami i dołącz do zespołu PROMOTOR.

Nasze oczekiwania:

  • Znajomość branży technicznej, przemysłowej.
  • Min. 1 rok doświadczenia w sprzedaży.
  • Wykształcenie min. średnie (preferowane techniczne).
  • Prawo jazdy kat. B.
  • Znajomość rynku lokalnego.
  • Samodzielność, determinacja, efektywność w działaniu.

Zakres obowiązków na poszukiwanym stanowisku:

  • Realizowanie planów sprzedaży.
  • Aktywne zdobywanie klientów (praca w terenie oraz praca stacjonarna).
  • Przygotowywanie ofert handlowych i prowadzenie negocjacji.
  • Rozwijanie wiedzy technicznej i sprzedażowej poprzez aktywne uczestnictwo w szkoleniach.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie.
  • Stałą umowę o pracę.
  • Wynagrodzenie stałe lub wynagrodzenie prowizyjne premiujące osiągane wyniki.
  • Ciekawe szkolenia sprzedażowe i techniczne.

Kontakt bezpośredni: zarzad@promotor.katowice.pl

Promotor

Jesteśmy firmą handlową branży narzędziowej z siedzibą w Katowicach od 1995 roku. W ofercie handlowej naszej firmy posiadamy profesjonalne materiały techniczne dla przemysłu, które są w stanie spełnić oczekiwania najbardziej wymagających użytkowników. W roku 2002 rozszerzyliśmy naszą działalność o usługi. Świadczymy usługi w zakresie obróbki cieplnej, naprawy układów automatyki, prac ślusarsko-spawalniczych.

Godziny pracy

  • Poniedziałek07:00 - 15:00
  • Wtorek07:00 - 15:00
  • Środa07:00 - 15:00
  • Czwartek07:00 - 15:00
  • Piątek07:00 - 15:00
  • SobotaZamknięte